STRATEJİK İŞLER

KARİYER

Ekibimiz farklı sektör, çok uluslu bakış açısı ve deneyim ağı ile danışanların projelerinde ilk adımdan hedefini gerçekleştirecek noktaya kadar sunduğu danışmanlık hizmeti ile verimli ve başarı odaklı bir yaklaşım izler. Projelerde, ekibimiz ile Uluslararası Standarlarda Proje Yönetimi ve Yönetim Danışmanlığı uygulamaları standardı ile sizler de hizmet sunmak isterseniz, aşağıda uygun programa başvurunuzu yapınız.

DANIŞMANLIK OKULU

Danışmanlık alanında kariyer yapmak isteyenler için özel tasarlanmış 10 haftalık programdır.

Program kapsamında danışmanlık sektörüne dair eğitimler verilerek süreçle ilgili uygulama odaklı paylaşımlar sunulur.

Programı başarı ile tamamlayan katılımcılara katılım belgesi verilir. Ayrıca, katılımcılara program sonrası danışmanlık stajı imkanı sunulur.

Detay Bilgi Talep Et

GENEL BAŞVURU

Stratejik İşler Danışmanlık projelerde yaratıcı stratejiler geliştirerek, platform paydaşlarımızın bireysel ve kurumsal gelişimine, büyümelerine ve değişimi yönetmelerine katkı sağlama odağındayız.

Paydaşlarının iş modeli tasarımları ile rekabetçi üstünlük kazanmalarını ve uzun vadede değerlerini yükseltmesine destek oluruz.

Siz de bu alanda sürdürdüğümüz projelerin parçası olmak istiyorsanız danışmanlık projeleri için başvurunuzu bekleriz.

Başvur

STAJ PROGRAMI

Online staj programı ile Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan 3. ve 4. sınıf öğrencileri için tasarlanmış 10 haftalık özel bir programdır.

Yaz döneminde gerçekleştirilir.

Program hakkında detay bilgi ve başvuruyu staj programı sayfasından alabilirsiniz.